3. januára 2013

Nové knihy / New books

Tento rok som list Ježiškovi písala aj ja, teda nepísala. Všetky moje vysnívané veci som mala na virtuálnej nástenke a dúfala som, že aspoň niečo mi z nich nadelí. Keď prišiel čas na rozbaľovanie darčekov, zostala som bez slov... nezabudol.


I also wrote a letter to Santa this year, actually did not write. I pinned all my dream things to my virtual board, hoping that at least some of them he give me. When the time to unwrap the gifts came, I stayed speechless .... did not forget. Som nadšená, knihy sú nádherné a určite vyskúšam zopár háčkovaných projektov. Tuším budem háčkovací závislák.


I am thrilled, books are wonderful and definitely I will try some crocheted projects. I guess, I become a crochet addict.Ak sa Vám niektorá z kníh zapáčila, môžete si ich objednať na stránke Book Depository, dodávajú po celom svete.

If you liked any of the books, you can order them at Book Depository, they ship worldwide.


10 komentárov:

 1. Reni, už sa teším na Tvoje nové výtvory z krásnych knižiek. o sa zasa bude na čo pozerať. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Renátka, už len z tých maličkých obrázkov vidieť, že kniha je určite nádherná...už mi len chýba konečne sa naučiť háčkovať:-))...tak snáď už tento rok.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Renatko,tak to jsem zvědavá na tvoje fotečky tvých věciček,podle téhle úžasné knížky...to bude zase nádhera...měj se mocinky krásně papa K.♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Reni to vypadá úchvatně :-) Těším se co nám krásného naháčkovaného ukážeš :-)Krásné dny přeji Evča

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jaaaj, ty budeš dokonalá "hackerka", knižky sú už na prvý pohľad lákavé a teším sa na Tvoje práce v realite :)
  Krásny nový rok 2013, s omeškaním, ale predsa!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Reni, nádherné knižky. Aj ja som taký knižkový závislák. Rovnakým spôsobom som dostala pod stromček jednu, akurát som na to musela Ježiška aspoň 10 krát upozorniť, takže to nebolo až také veľké prekvapenie ako u teba :-)
  Teším sa, čo pekné uháčkuješ, nezabudni potom napísať, ktorá je najlepšia. No tak sa mi zdá, že po tej hviezdičkovej som už pokukávala.
  Jáj, toto milujem, len tak listovať a prezerať si tie krásne fotky v knižkách.
  Tento rok som si dala závazok stráviť aspoň o polovicu času menej na internete, takže budem asi viac listovať aj ja, aj keď tvoj blog si úrčite vždy rada pozriem.
  Krásne dni :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vyzerajú super tie knižočky :) Ja mám síce len jednu o háčkovaní, ale také pekné návody by sa určite zišli. Nech sa podaria všetky výtvory z nej ;)

  http://sonska.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Renatko, to je krásný dárek, hezké věci , už se těším, co naháčkuješ!!!Krásný večer:))

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Reni ,že to už píšeš aj po anglicky... veľmi ťa obdivujem ,že si sa na to dala,hačkovanie závidím, strašne to chcem skúsiť ,ale mám z toho strach :D pekný deň E.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...