Dnešný príspevok bude
tip na nákup.
Do KIK chodievam
rada, občas tam natrafím na pekné
dekorácie.
Nedávno som objavila
túto krásnu polievkovú misku.
Je biela a bola za
super cenu, len 1,19Eur.
A má krásny dekor levej hlavy po stranách.
Dá sa použiť na rôzne
spôsoby.
U nás doma plní úlohu
kvetináča.
No asi by ma neudržal nikto a hneď by som kúpila štyri...ešte šťastie, že u nás KIK nie je, lebo ako sa poznám, moje kroky by tam často zamierili :)
OdpovedaťOdstrániťMisky sú úžasné a ty si na bielu, že? :)
U nás KIK síce je, ale dosť slabo zásobený, takže väčšinou fajné kúsky kupujem, keď ideme k našim alebo na chalupu. No veruže som na bielu, a tuším, že aj ty tak trochu, že? :))
OdstrániťReni vyborny nakup... Asi tam zbehnem aj ja :) Pekny den M...
OdpovedaťOdstrániťMiriamka ďakujem, takéto nákupy mám rada.
OdstrániťReny krása a skvělé využití,jen já to mám do Kiku daleko:-(Krásný víkend!!!
OdpovedaťOdstrániťRenat,vypadaji pekne,ja ti nevim,proc mam Kik zafixovan jako ze tam prodavaji spise takove cetky nebo kyce,ale asi se tam najsou i pekne veci.Jsi kazdopadne dobra,ze jsi ji takhle pekne ihned vyuzila.
OdpovedaťOdstrániťNo častejšie majú cetky a gýče, ale niekedy sa zadarí aj takýto super kúsok.
OdstrániťRenatko v Kiku jsem byla v pondělí, misky jsem tam viděla. Škoda, že jsem dřív neviděla tvůj příspěvek ... asi bych také nakoupila. No tak třeba příště. Krásný víkend ... Věra
OdpovedaťOdstrániťTiež mám dve, v jednej šišky zo smrekovca a v druhej sušenú hortenziu :), kúpila som asi dva roky dozadu, vtedy boli dosť rýchlo vypredané. J.
OdpovedaťOdstrániťzbožňujem takéto nákupy! za málo peňazí hotová cimbálovka :-D. V KIKu sa mi podarilo už viackrát nakúpiť krásne vecičky a väčšinou kus nestál viac ako 10 centov!!! (kovové štipce na záclony, sklenené kamienky, ceduľky do kvetináčov, mini kovové kvetináče, kovové misky...) Ak by na takéto zľavy existovalo zasielanie newsletterových správ do emailovej schránky, nerobila by som nič len sedela za compom a striehla na ten správny tovar :-)))
OdpovedaťOdstrániťTaky jsem na ně koukala a zatím odolávám...krásně si je využila.
OdpovedaťOdstrániťHezkou sobotu, Reni!
Helena
Reni, tieto misky zbožňujem, tiež mám doma dve, ale určite by našli využitie aj ďalšie. Kde je prosím Ťa v BA Kik? Tuším niekde pri Palace. Ja som tam ešte nikdy nebola a to chodievam do BA minimálne raz za týždeň. Dík.
OdpovedaťOdstrániťV BA aspoň čo ja viem u nás v Dúbravke v obchodnom dome Saratov a druhý tuším v Rači.
OdstrániťRenatka, prečo mi to robíš!!!! Dnes som do obchodíku nabehla a misky mi už hovoria "Pane". Rada chodím k Tebe na čumendu a inšpiráciu. Krásny blog a pekné nápady. Pa Hela
OdpovedaťOdstrániťĎakujem ti zlatko za spätný link, no rada poteším dobrým tipom na nákup, ale videla som aj u teba, že pokúšaš - tie porcelánové lyžičky, to čo? Už som aj ja nane namotaná :))
OdstrániťV KIKu mám taky většinou "problém" proplout prodejnou jen tak :o))
OdpovedaťOdstrániťPřesně tyhle misky - 2 - jsem před několika lety "zachránila" od popelnice. Jedna je větší, druhá menší, neotlučené, jen vypadají, že už mají nějaký ten rok za sebou. Mám je v kuchyni a zdobí je sušené kytí.
Tak to máš teda luxusné misky aj so "zubom" času, také sú ešte krajšie a cennejšie, ja som zaťažená na otlčené "harampádí" :) Ale zrejme v okolí je dosť zaťažených na starinky, lebo u nás pri smetiakoch som teda žiadne veľké poklady nenašla. Alebo nechodím na správne miesta?
OdstrániťReni, v obchodíku som misku držala v rukách , nevedela som ako ju využiť. Ty si to vymyslela super.
OdpovedaťOdstrániť