15. novembra 2013

Zábavky posledných dní

Od ihlíc k štetcu a farbe, aj takto som sa posledné dni bavkala. 
Tabuľky na dvere s anglickými nápismi do celého domu si želala Martinka. Spolu ich bolo 13, snáď sa jej budú páčiť.Nemám rada rutinu a jednotvárnu prácu. Na stole už na mňa čaká klbko a háčik, idem oprášiť návod na háčkovaný svietnik, ideálny na dlhé nočné večery.

19 komentárov:

 1. Fii ha Renatka,tolika cedulek,to je slusna zakazka a tobe to dozajista muselo dat spoustu prace,jen si ja,uprime neumim predstavit jako ceska mit po celem dome na tolika dverich anglicke napisy,na to jsem asi moc vlastenka,ale treba ma Martinka k Anglii nejak blizko,takze nechci soudit.Tesim se na tve dalsi vkusne tvoreni,jak tomu je vzdy,opravdu krasne.
  Pohodovy patek
  Katka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kačenko, ďakujem, pri výrobe na zákazku neriešim preferencie ani vkus, iba sa snažím, aby sa mi finálny výrobok páčil. Lebo ja som typ, čo nedá z ruky vec, ktorá by sa mne nepáčila. Holt prekliatie perfekcionistu :) Aj tebe pekný piatok a pohodový víkend.

   Odstrániť
 2. V tabuľkách si preborník a tieto vyzerajú parádne, samozrejme s náležitou patinkou ako má byť. Len mi povedz, kde o v byte natieraš. Ja keď natieram zaberiem celú garáž a auto musí zostať vonku. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Andrejka, už som ich urobila toľko, že nejaký ten grif už tam je, ale aj pri tejto sa majster tesár uťal. Jednu som nepekne napísala, mne sa to nepáčilo, tak som ju zbrúsila a šup nanovo. No keď je toho viac, vyzerá to u nás zaujímavo. V lete je to v pohode, rozkladám sa na balkóne, inak fičím v kuchyni na pracovnej doske (ešte že mám dve).

   Odstrániť
 3. Mne sa všetky tvoje tabuľky s nápisom veľmi páčia. Práve včera som žiadala na blogu o pomoc pri nápisoch, lebo sa mi nedaria a to som na internete už prešla hádam všetky návody. Lenže na farbené sklo to nefunguje tak, ako som si myslela.
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné sú ,veru aj mne by sa zišli tabuľky ,ale ja som strašníá mne by sa zišlo všetko čo vyrábate na blogoch a potom nič nestíham ...:DD E.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Erika ani nehovor, ja som také isté treštidlo. Tiež keď mi niečo padne do oka, hneď by som to išla vyrábať. Ale už sa musím krotiť, lebo sa mi začínajú kopiť všakovaké kreatívne potreby.

   Odstrániť
 5. Krásné je máš. To musela být piplačka. Taky nemám ráda seriovou výrobu. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Dagmar, tabuľky a nápisy sú moja srdcovka, takže to neberiem ako piplačku, skôr ako zábavku a ešte keď nimi niekoho poteším :) Teraz to bola naozaj sériová výroba, ale to je skôr výnimka ako pravidlo :)

   Odstrániť
 6. Reni, prosím Ťa, kde berieš toľko času na tieto veci? :) keď mám chvíľu, tak neviem čo skôr :))
  tá patinka sa mi páči .. musím podokončovať pár drobností z leta.. príjemný víkend.. Vicky

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Reni, to je krása .... nádherné cedulky .... moc se ti povedly .... Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jo, když jsou šikovné ruce, zvládají jehlice, foťák, štětce....
  Paráda, Renatko!
  Zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 9. S takovým značením, určitě nikdo nezabloudí:-) Řerkni..., co Renčo neumíš???:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Reni ty jsou prostě skvělé :o) Jsi Ferda mravenec -- práce všeho druhu :o) Měj se krásně.Martina

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...