16. decembra 2013

Vianočné ozdoby s cameo

Úplne som zabudla na vianočné ozdoby, ktoré mi prišli z BR spolu s časopisom a knihou od JDL. Našťastie som si spomenula, keď som v spálni tento víkend rušila jesennú tekvicovú výzdobu za vianočnú. Veru bolo načase.

V Ikea som kúpila vianočnú hviezdu v bielom, teda skôr v jemne zelenej a dala som ju do kvetináča v spálni. Keď som už mala hotovo, napadlo ma, že ja mám nové sklenené ozdoby. 
Hneď mi padli do oka, sú sklenené vo vnútri so strieborným akoby zrkadlovým efektom. Čo ma však najviac dostalo sú nalepené krásne cameo brošničky v čierno-bielom. Opatrujem si ich ako oko v hlave, s deťmi veď to poznáte.

Okrem sviečkovania som na želanie vyrábala a maľovala aj tabule, Nie sú to žiadne krpce. Riadne veľké s rozmerom 70x40cm v bielej a v čiernej verzii.
Ak stihnem, chcela by som pre Vás nafotiť ešte aj handmade vianočné ozdoby, ktoré chcem tento rok pridať do "portfólia". Nič však nie je zaručené, lebo tak ako každý rok, aj tento držíme tradíciu ochorieť na Vianoce. Natálka kašle už celý týždeň a vôbec sa to nelepší. Lenka začína smrkať a ja sa tiež necítim úplne zdravo.


Prajem Vám krásny vstup do nového týždňa bez bacilov.

16 komentárov:

 1. No presne, nebyť chorôb, iným tempom by sme makali :) Ozdoby sú prekrásne, videla som ich v ponuke a veru mi srdce zapišťalo:) Je tu, ako vždy, príjemne a tak sviatočne! Staré knihy dotvárajú atmosféru. A tabule? No jednoducho moje - B&W...lovujem!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ozdoby jsou nádherné!Přeji rychlé zahnání nemocí.Moc zdravím Věra

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Reni, nádherné ozdůbky .... a ty cedule .... krása veliká .... jsou úžasné !!!! Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Renatko,moc krásně jsi cedule udělala ...a ty baňky...hmmm...přeji brzké uzdravení papa K.♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Reni, ty ozdoby jsou přenádherné♥ Ty opravdu opatruj...Věra

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Reni, ozdôbky sú krásne, bolo by škoda na ne zabudnúť. Ja to mám tak každý rok, keď idem vyťahovať ozdoby. Niekedy sa až divím, čo tam všetko mám a úplne som zabudla, že som to vôbec kúpila. Jednu takúto brošničku mám od dcéry. Z niečoho sa jej odlepila a dala mi ju vraj na ďalšie spracovanie. Tabule, tie už radšej ani nehodnotím, ako vždy sú úžasné. Tak sa skoro s babuľkami uzdravte, nech sú Vianoce v pohode. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Renátka ozdoby sú krásne a tabule tiež. Prajem Vám aby ste čím skôr všetky tri vyzdraveli...Krásny týždeň...Nellie

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ozdobičky jsou úžasné, maminka má takových plnou krabici po své mamince, jsou sto let staré, ještě poctivá česká sklářská práce, opatruje je jak oko v hlavě. Cedule jsou krásné. Hezký advent, L.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Reni, ozdôbky sú famózne. Hádam najkrajšie aké som videla. Aj tabule chválim, paráda:)
  m.
  p.s.
  nezabudni na moju súťaž!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Renčo, to jsou opravdu parádní ozdoby. Takové krásné jsem snad ještě neviděla...
  Měj se hezky Anny

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Renátka, ozdoby sú čarovné, môžem sa opýtať na zdroj? Tabuľa, skvelá práca, precízna.
  Rýchlo sa uzdravte a v pohode si užívajte krásne Vianoce.
  Emily

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ahoj Renátka, ozdoby sú nádherné, tabuľe vyzerajú super, majiteľky budú určite spokojné.Ach a tie, choroby, u nás je to to isté môj 4-ročný syn tiež ochorel takže konečné práce pred vianocami budú veselé s tým naším neposedom. Prajem ti aby ste čím skôr vyzdraveli a vianoce prežili v zdavý a pohode.Pa Tina...:)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Reni, je to nádhera, taky se mi tohle občas stane a je opravdu dobře, že jsi si vpomněla :-), Hlavně ať jste zdraví a přeju pohodový předvánoční čas :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Renatko,
  ozdoby jsou krásné něžné krásky!! Och!!
  Krásný den
  Jarka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...