22. januára 2014

Hosťovanie - Pastele Home

Naberám síce nový kurz, ale starým osvedčeným príspevkom o hosťovaní zostávam verná. Aj tento rok sa môžete tešiť na nové blogy, ktoré uzreli svetlo blogerského sveta len nedávno a hľadajú si svojich čitateľov. Podmienky zostávajú rovnaké a nájdete ich v hornom menu pod názvom "Hosťovanie".


Dnes Vám chcem predstaviť Martinku a jej blog Pastele Home. Nenechajte sa zmiasť názvom, okrem pastelovo-jemných farieb u nej nájdete aj tvorenie vo vintage štýle. V blogovaní je nováčik, takže ju potešia všetky Vaše povzbudivé komentáre.
Zopár slov o sebe Vám napísala aj Martina.


"Už nejaký rok a pol sledujem rôzne blogy, hlavne a bývaní a tvorení. Vždy keď som mala voľnú chvíľku, sadla som si za počítač a prezerala si tie krásne fotografie. Spočiatku to bolo iba také "nevinné" prezeranie, vôbec ma nenapadlo mať vlastný blog. S touto myšlienkou som sa začala pohrávať pár mesiacov dozadu. Keďže rada tvorím, rozhodla som sa aj ja prispieť do Vašich "blogovo-kreatívnych kruhov" svojou tvorbou. Mám rada pastelové farby, ale aj všetko, čo je staré a ošúchané. Mojím koníčkom je decoupage. Rada si ušijem, ale aj vyšijem niečo pekné do bytu. Tiež tak trochu upravujem staré kusy nábytku. Plánov mám veľa, postupne ich budem realizovať a pridávať na svoj blog www.pastelehome.blogspot.sk.  

Všetky blogerky, ste mojou veľkou inšpiráciou. Aj keď som len na začiatku, dúfam, že tak trošku budem aj ja Vašou."Prajem Vám krásne chvíle pri prezeraní blogu Pastele Home.


4 komentáre:

 1. Renka, ja som Tinku už objavila a veru som aj mala taký nápad, že Ti ju doporučím na hosťovanie....
  som rada, že sa to stalo..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. So lovely! :)
  Greetings from Finland!
  Hugs, Ulla

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Reni vdaka za predstavenie, idem sa pokochat. Krasny stvrtok Mira...

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...