9. marca 2012

Som späť, ale ...

.... uf po jarných prázdninách sme si domov priniesli suvenír v podobe nezlomnej virózy. Najskôr ochoreli dievčatá, potom ja a domácnosť stála na mužovi. Nakoniec to vzdal aj manžel a dva týždne sme boli ako v karanténe. Neužili sme si ani ten týždeň s náznakom prvého jarného počasia, zato si nás užila pani doktorka. Všetci sme skončili na antibiotikách, ale už dnes to vyzerá nádejne. 

Počas liečenia som sledovala všetky Vaše blogy a nádherné výtvory. Mám čo doháňať, lebo s prípravami na jar a jarnými dekoráciami so to u Vás len tak hemží. U nás ani náznak jarnej výzdoby, skôr to vyzerá ako po nukleárnom výbuchu, tak aspoň fotka z minulého roka.


Prajem krásny deň všetkým
a hlavne nech ste zdraví

7 komentárov:

 1. Ahoj Reni, už som rozmýšľala kde si. Som rada, že ste v poriadku a teším sa na príspevky. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Reni,ja Ťa chcem len pozdraviť a zaželať tiež zdravíčko..nech sa dobre doliečite a potom nech Vás nič tak skoro nechytííí:o)pá M.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Miuš, ďakujeme. No ešte tento týždeň sme doma a upevňujeme imunitu. Dúfam, že vydržíme zdraví čo najdlhšie. Pá. Reni

   Odstrániť
 3. Nádherné tulipány. U nás byl nemocný Jenda, teď leží s horečkami holky...snad to nechytím i já... Je fajn, že už jste zdraví.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Amelie, držím palce, nech rýchlo vyzdraviete. Držte sa, pekný deň ti prajem. Renata

   Odstrániť
 4. Reni, přeji hodně zdravíčka celé rodince a těším se na krásné tvoření...
  Maru

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Maru, ďakujem krásne. Tvorenie vázne na plnej čiare. Zatiaľ ani ťuk, zrejme vytiahnem minuloročné jarno-veľkonočné dekorácie a bude hotovo.

   Odstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...