5. marca 2014

Svadobné tvorenie II.

Minule som Vám trochu priblížila svadobné tvorenie, išlo vtedy o tabuľky (rekvizity) na fotenie. Vidieť ich môžete tu. Ďalšie kúsky sú dokončené, nafotené, takže Vám ich môžem predstaviť.


Krabička na snubné prstienky, alebo pre večné romantičky dobre poslúži aj ako šperkovnica. Spojila som v nej obľúbenú bielu, s drsnou jutovinou a nežnou čipkou. 

Túto kombináciu mám veľmi rada, aj keď jutovina u niekoho vyvoláva averziu (hlavne v asociácii s jutovými vrecami), ja ju takto vôbec nevnímam. Pre mňa je to veľmi vďačný materiál na tvorenie.

V nežnom ladení stále zostávame. Vyrobila som malé štipčeky, ktoré môžu byť použité hneď na niekoľko spôsobov. Ja som im primárne priradila úlohu držiakov na svadobné menovky, ale dajú sa použiť aj na nástenku alebo ako magnetky. 

A tu je fotka štipčeka, ako držiaka na svadobnú menovku. Opäť som spojila bielu s čipkou. Už sa začínam opakovať :)

Posledným dnešným kúskom bude tiež držiak na svadobné menovky. Nie je však z mojej dielne, iba som ho nafotila. Robila ho moja šikovná kamarátka Katka na moje želanie. Doma aj po rodine sú už porozdávané a slúžia ako držiaky na fotografie.

Inak všetko po starom, dnes návšteva na úrade práce. Bohužiaľ z pracovného pohovoru nič nevzišlo. Náladu mi to nekazí, myslím pozitívne (veď čo iné mi zostáva). Malé nabudenie na záver - nabudúce dve malé vtipné tabuľky.


16 komentárov:

 1. Veľmi pekné. A tá jutovina s bielou sa mi páči.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Jarmilka, je to pekná kombinácia, tiež jej neviem odolať.

   Odstrániť
 2. Ani by ma nenapadlo,že jutovina s čipkou môže tak dobre vyzerať.Štipčeky sú krásne romantické.
  Rena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Reni ďakujem, je to veľmi zaujímavá a nevšedná kombinácia a pôsobí tak krásne, že?

   Odstrániť
 3. Reni, vypadá to nádherně .... mohla by jsi z fleku dělat a chystat svatby a svatební hostiny !!!! Ty kolíčky vypadají úžasně !!! Marki

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Marki, to by bolo úžasné zamestnanie, robiť to čo ma baví, dekorovať, tvoriť a pritom vytvárať radosť v najkrajší deň :)

   Odstrániť
 4. Renička, len pekne svadobne tvor, aby som sa mohla inšpirovať.... v lete nás čaká svadba . Zaujali ma štipce...super nápad a vypadajú úžasne .
  Pá Jana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jani, tak sa potom nezabudni pochváliť ako si svadobne tvorila, určite to bude riadna pecka a zase mi padne sánka až pod stôl :)

   Odstrániť
 5. Moc krásné jako vždy Renatko!
  A co se vykašlat na úřad práce a založit si svatební salon. To by byly svatby dotažené do posledního detailu.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Velice jemné detaily celé dekorace!!! Souhlasím s Helou, co si založit agenturu na realizaci svateb?:-D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Super Reni, krásne tvorenie, pekne si sa nám rozbehla! Tie štipčeky sú úplne úžasné, asi ťa o také poprosím :-) A to s prácou mi je ľúto, ja som na tomto rovnako... Tak snáď budeme mať čoskoro trošku viac šťastia. Maj sa krásne, pa

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...