25. augusta 2014

Plecháčiky do kuchyne

Ani si nepamätám, kedy naposledy som kúpila niečo nové do bytu. Stále som bola zahrabaná v povinnostiach, tak mi na pôžitky nezostával čas :)) a možno aj preto, lebo v byte sa moc rozťahovať s dekoráciami už nedá. Vždy si tri krát rozmyslím, či to naozaj potrebujem, akoby to malo doma len zbytočne zaberať miesto. 


Nedávno som objavila pekné plechové dózy na kávu, čaj a cukor. Splnili všetky kritériá - funkčné, pekné a cenovo dostupné. Dózu na cukor som zavrhla hneď na začiatku, lebo sladím iba medom, ale čajová a kávová mi už hovoria "pani". Vymenila som ich za staré, ktoré som mala urobené z plechoviek od mlieka.V čajovej dózičke mám sušené bylinky na čaj, prevažne mäta a medovka. Ten mám najradšaj. Ale po nedávnom trápení sa s nejakou nechutnou virózou mám nasušenú aj žihľavu - pŕhľavu dvojdomú. V kávičkovej je samozrejme káva, ktorú pije muž.
Leto sa nám tento rok moc nevyteplilo a je viac chladno ako teplo, takže čajíková dóza je dosť často používaná, aspoň v mojom prípade :)


16 komentárov:

 1. Občas si treba urobiť radosť a tieto dózy som aj ja obdivovala v niektorom e-shope :) Ja si urobím radosť zajtra, idem do Zámkov na nákupy. Už teraz sa teším. Maj sa krásne :)
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Monči máš úplnú pravdu, občas si treba zlepšiť náladu aj takýmito drobnosťami :) Tak zajtra dobre nakúp, inak cez víkend som bola v NZ a hlavne nech ti neprší :))

   Odstrániť
 2. Tak to je moc krásný nákup Renatko! Nádherné dózy!
  Příjemný večer přeji, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Helenko moc ti ďakujem, sú fajné, a tie nápisy ja som na ne zaťažená, hneď mi padli do oka :)

   Odstrániť
 3. Nádherné kousky ,vše je krásné a moje barvičky.Reni,moc zdravím a přeji pěkný večer.Zuzka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zuzi, moc ti ďakujem, neviem ale mňa kombinácia biela modrá a drevo drží už hodnú chvíľu a stále ma baví, nielen v kuchyni. Aj tebe krásny večer prajem.

   Odstrániť
 4. U nás v obchode mali len tú na kávičku a chodila som okolo nej tak dlho s otázkou či ju potrebujem až mi ju vypredali. Krásna plechová súpravička Reni. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti Andrejka, super sú dózičky, nie sú ani príliš veľké, také akurát. Som z nich nadšená.

   Odstrániť
 5. Renatko, moc hezké plechovky. Taky mám pro ně slabost :-)
  Hezký večer, Renáta

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aké pekné, kde si ich zohnala? aj mne by sa veru také zišli :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Díky Bibka, kúpila som ich cez Facebook, v kvetinárstve Kvietok:https://www.facebook.com/kvetinarstvokvietok/photos/pb.630629983632646.-2207520000.1408995487./874566662572309/?type=1&theater. Iba som napísala babe pod fotky, že by som také chcela a bolo dohodnuté :)

   Odstrániť
 7. REni sú parádne ,krásky ako sa vynímajú na poličke u Teba , krásny večer želám MArianna

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ahoj Reni, sú krásne. Tiež by som brala nové... hmmmm, musím popozerať e-shopy, však čoskoro budem mať narodeniny :-) Alexandra

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Reni, udělala sis pěknou radost, plechovičky jsou naprosto krásné, a také fotky, měj se krásně :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ty dózy jsou opravdu povedené, krásné a nepřeplácané. Líbily by se mi taky:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Vincenzo's "TINY HAMERS" Titanium Hammers - Titanium Art
  Custom, customized or custom make of titanium hammer. We created a new custom design, pure titanium earrings featuring a special, tungsten titanium custom nipple piercing jewelry titanium high-quality aluminum frame titanium watch band with titanium $17.99 titanium road bike · ‎In stock

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za návštevu na mojom blogu a krásny komentár.
Odkaz pre SPAM-merov: Všetky spamy budú z komentárov ihneď vymazané, využite svoj čas efektívnejšie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...